پرش لینک ها

درباره ما

آشنایی با گروه صنعتی آبشار

گروه صنعتی آبشار بیش از 50 سال قبل توسط آقای محمدرضا خاتمی تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید انواع فوم‌های بسته‌بندی از نوع پلی‌استایرن انبساطی (یونولیت) آغاز نموده که کاربرد فراوانی در صنایع لوازم‌خانگی، الکترونیک، کشاورزی، ساختمان، خودروسازی، ظروف یکبار مصرف و سایر صنایع دارد.

اکنون گروه صنعتی آبشار متشکل از سه شرکت تولیدی "آبشار فوم گستر" و "آبشار پلاستیک کار" و "آبشار پلیمر کار" که مجموعاً با بیش از 57 هزار مترمربع با ظرفیت تولید 5000 تن محصول در سال در مناطق شرق و غرب استان تهران فوم‌های بسته‌بندی و ضربه‌گیر مورد نیاز صنایع را تأمین می‌نمایند.

گروه صنعتی آبشار در زمینه تولید فوم بسته‌بندی افتخار همکاری طولانی مدتی با شرکت‌های معتبر در زمینه تولید لوازم‌خانگی و الکترونیک و خودروسازی دارد.

ماشین‌آلات تمام اتوماتیک

ماشین‌آلات تمام اتوماتیک

سالهاست که گروه صنعتی آبشار با سرمایه‌گذاری قابل توجهی، ماشین‌آلات تولید غیر اتوماتیک را کنار گذاشته و مجهز به ماشین‌آلات تمام اتوماتیک شده که نتیجه این تحول تولید محصولات فومی با کیفیت بالا، سرعت و ظرفیت بیشتر و البته قیمت مناسب‌تر می‌باشد.

کیفیت، سرعت، قیمت مناسب

کیفیت، سرعت، قیمت مناسب

محصولات عرضه شده در گروه صنعتی آبشار طبق سفارش مشتریان تولید و پس از خشک‌شدن توسط ماشین‌آلات مجهز به وکیوم و هیتر در کیسه‌های نایلونی و حفره‌دار بسته‌بندی شده و پس از نصب لیبل شامل نام، کد کالا، تعداد بسته‌بندی و سایر مشخصات کالا در انبار محصول دپو می‌شوند تا در تاریخ تعیین شده جهت مشتریان ارسال گردند.

05
سال سابقه تولید
00075
مترمربع فضای تولید
0005
تن محصول در سال
001
نفر پرسنل تولید
Home
Account
Cart
Search
Explore
Drag